24. Elegancki dom pod Warszawą ROZALIN

_Zewnątrz dom tył

_Jadalnia1 (LowRes) _Kuchnia3

Elegancki dom  o powierzchni 230 m2, zlokalizowany na południowych przedmieściach Warszawy w miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn. Na obszernej  działce – 3000 m2 – zagospodarowanej w stylu parkowym. Bezpośrednio sąsiaduje  z dużym kompleksem leśnym  Lasu Młochowskiego i podmiejską zabudową willową. Wybudowany został systemem tradycyjnym z ceramicznego Prothermu,   wykończony  w wysokim standardzie  w naturalnym kamieniu i drewnie. Działka jest  zagospodarowana  pod kątem wygody i relaksu właścicieli:  duża, elegancka grillówka z tarasem nawet na duże imprezy, domek na narzędzia ogrodnicze, na części trawnik z automatycznym podlewaniem, ścieżki z kostki granitowej, instalacja elektryczna i wodna. Cała posiadłość ogrodzona metalowym ogrodzeniem z podmurówką. Studnie zanikowe deszczówki. Wygodny podjazd i ścieżki dookoła domu z kostki. Dom budowany dla siebie z dużą dbałością o jakość.

POMIESZCZENIA

Na parterze przedpokój, pokój gościnny, łazienka, hol, salon połączony z jadalnią oraz kuchnią przez drzwi rozsuwane, spiżarnia i garderoba. Salon z dużym kominkiem i wyjściem na słoneczny taras z ekspozycją na park. W kuchni blaty i stół z czarnego granitu. Garaż na dwa samochody.

Na piętrze pięć pokoi w tym duża, klimatyczna biblioteka z kominkiem, dwie duże łazienki, antresola, trzy balkony. Kolejny poziom to strych o wysokości 190cm.

MEDIA i WYPOSAŻENIE

Stałe łącze internetowe, kanalizacja miejska, wodociąg miejski (bardzo dobra woda) z podlicznikiem na ogród, prąd trójfazowy z taryfą nocną. Dwie możliwości ogrzewania, które można dowolnie łączyć:

– ogrzewanie bezobsługowe prądem w II taryfie (koszt jak gazu) lub

– bardzo tanie ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym z buforem (koszt roczny 1600zł).

Pompa ciepła Ochsner do CWU. W całym domu dużo pojemnych szaf w zabudowie. Odkurzacz centralny Vacumaid, w pokojach sieć LAN. W salonie automatyczny ekran kinowy. Drzwi antywłamaniowe Gerda, wszędzie automatyczne rolety. Instalacja alarmowa z monitoringiem. W garażu dwie bramy automatyczne Hormann, brama wjazdowa na pilota. Oświetlenie zewnętrzne LED dookoła domu i na działce.

Wygodny dojazd do Warszawy samochodem  Aleją Katowicką. Kursują też podmiejskie autobusy komunikacji publicznej i busy prywatne. Cena 1 250 000 PLN