21. Konstancin Czarnów – elegancki dom na sprzedaż

widok od strony ogrodu

wejscieigarazLuksusowa nieruchomość położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w Czarnowie – gminie Konstancin – Jeziorna. Dom wybudowany został w roku 1997 wg. indywidualnego projektu ze starannie dobranych materialów na działce o powierzchni 1700 m2. Powierzchnia uzytkowa domu 240, m2 powierzchnia całkowita 350, m2
Materiał budowlany – Cegła ceramiczna max, dach pokryty został czerwoną dachówką ceramiczna. Okna drewniane dwuszybowe, podłogi w pokojach z desek a w łazienkach, przedpokoju, kuchni i jadalni z gresu.
Na parterze znajduje się salon z kominkiem i z wyjściami na częściowo kryty taras oraz widokiem na bardzo starannie utrzymany i pięknie urządzony ogród z oczkiem wodnym. Osią parteru jest przestronny przedpokój, skąd są wejścia do salonu, do kuchni i jeszcze innych pomieszczeń. Wejście do jadalni jest z salonu i z kuchni. Dalej z przedpokoju są wejścia do łazienki, gabinetu, kotłowni, pralni i przeszklonego z dużymi oknami salonu relaksu z jacuzzi i urządzeniami do ćwiczeń. Na poddasze wchodzi sie drewnianymi, osadzonymi na podmurówce schodami.
Poddasze sklada sie z korytarza, łazienki i 3 sypialni, Z tym ze dwie sypialnie zostały polączone i w ten sposób utworzono jeden duzy pokój słuząca obecnie za  elegancki gabinet. Przy sypialniach są garderoby. W obrysie budynku jest garaż.
Dom jest podłączony do wszystkich mediów w tym kanalizacji.

Do Warszawy jest ok. 23 km Cena 1 450 000 PLN