20. Kady, gm. Grodzisk Mazowiecki – Działka budowlana

jzd3

mapakadyjzd4 jzd2 jzd3

Działka o powierzchni 5 613 m2, od zachodu granicząca z   miastem  Grodzisk Mazowiecki,  od północy  z terenem kolejki WKD. a od wschodu z malowniczą rzeczką Rokitnicą. Zabudowana domem z lat sześćdziesiątych XX wieku, w dobrym stanie technicznym i zadbanym, posadowionym w zachodniej części działki.   Dojazd od ulicy Grodzkiej krótką wewnętrzną uliczką. Dom o powierzchni całkowitej 150 m2 (użytkowej 110m2)  Murowany, z materiałów mieszanych – cegła i pustak. Kryty blachą. Ocieplony styropianem i otynkowany.
Na parterze są 2 pokoje, kuchnia, łazienka, weranda i przedpokój. Na podłodze terakota, deski i panele.
Na piętrze wykończonym w drewnie (ściany i podłoga) – 2 sypialnie, garderoba i pomieszczenie na łazienkę.
Dom jest ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepła. Kuchnia zasilana jest z butli na gaz,
Media: prąd, szambo. Dojazd do nieruchomości wewnętrzną uliczką.

Działka została geodezyjnie podzielona na dwie części. Zachodnia część na której posadowiony jest dom, ma powierzchnię  2 000 m2 a część wschodnia – działka pusta z przeznaczeniem pod budowę bliźniaka ma powierzchnie 3 613 m2. i siega rzeczki Rokitnicy nad która można urządzić piękny krajobrazowo i  malowniczy ogród.

Walorem nieruchomości jest bliskość przystanku WKD Grodzisk Mazowiecki Okrężna z dobrym połączeniem do Śródmieścia Warszawy. Cena całości 599 000 PLN  Działkę pod zabudowę bliźniaczą mozna kupić osobno za cenę 450 000 PLN

zdu_ogol

 

jzdmapa1_granice